Yaşınızdan Küçük Görünmek İçin Küçük Sırlar

Her travesti yaşlandıkça gibi, bizim cildin doğal, güzel bir parlaklık kaybetmek eğilimindedir 30 veya 60 olsun, genç görünmek istiyor. Neyse ki, bazı ipuçları ve püf noktaları olursa olsun yaş, genç travestiler ile ilgili görünmek için kullanmak vardır. Takip etmek ana ucu her gün cildinize iyi bakmak etmektir. Cildiniz ise sağlıklı, daha genç görünüyor, unutmayın. Yaşınız ne olursa olsun genç görünmek için en etkili yollardan bazılarını öğrenmek için okuyun.

Travestilerde Genç görünmek için en iyi yollarından biri C vitamini alımını artırmaktır. C vitamini taze ve genç görünümlü cildinizi tutmak için iyi olduğu anlamına gelir cildin kolajen üretimini uyarır. Sizin beslenme planı için C vitamini bakımından zengin gıdalar eklemek için önemlidir bu yüzden C vitamini vücudun her yerinde cilt için iyidir.portakal, biber, kivi, greyfurt, domates ve çilek yeme düşünün.

Protein Travestilerin kolajen üretimi, görünüm, hücre döngüsü ve yapısı da dahil olmak üzere cildin hemen hemen her yönü, önemli bir rol oynamaktadır. Bu sizin beslenme planı hayati bir besin yapar. balık, dana bonfile, domuz loin pirzola ve tavuk göğsü gibi yağsız protein için Düşük yağlı süt ürünleri, yumurta, fındık ve fasulye de protein harika kaynaklarıdır.

Mayo kadar sağlıklı büyük ve lezzetli, ama değil. Ben senin salata yağı kullanmaya başlamak için öneririm. Sağlıklı salata üzerinde sirke biraz kanola veya zeytinyağı biraz birleştirerek deneyin. Bazı yağ ile Yeşiller karıştırmak, vücudun C vitamini, E ve diğer antioksidanlar çok daha iyi emer, mayo değil. Artı, süper sağlıklı! mücadele serbest radikal hasarı yardım ve ne olursa olsun yaş parlayan ve genç görünümlü cildinizi tutmaya yardımcı olacaktır Böyle salata.

Toz bir travesti için harika değeri yüksek olsa da, ben daha genç görünmek için çalışırken bunu kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. artık toz yüzünde, daha onları daha da görünür yapma, ince çizgilerin ve kırışıklıkların küçük içine sürünüyor olduğunu. Hala lekeleri ve hatta şeyler gizlemek için temel kullanmak, ancak toz kullanmamaya deneyebilirsiniz.

Ciltte çıkabilirler eğilimindedir Bütün bu yaşlılık lekeleri ve güneş lekeleri kolayca bronzlaştırıcı ile gizli olabilir. Sadece bronzlaştırıcı tüm bu renk değişimlerini maske kalmaz, aynı zamanda cildinizin güzel bir parlaklık verir. Sen vakfa bronzlaştırıcı biraz eklemek veya büyük bir fırça kullanarak burun, yanaklar ve alında uygulayabilirsiniz.

Her gün yüzünüzde bakımı için önemli olsa da, sizin elinizde hakkında unutmayın. Eğer düzgün bir şekilde ellerinde her gün için bakım emin olun. Eğer bir bütçe ise, onları içine yüz ürünleri ovuşturarak deneyin. Bu özel el kremleri kullanmak gerekli değildir. Ayrıca, günlük güneş koruyucu kullanmak unutmayın. Bu olursa olsun kaç yaşında genç görünmek için büyük bir adımdır.

Eğer bile dışarı yıkayın ve olabilir giyen olabilecek bazı renkler tüm kırışıklıkları ve ince çizgileri vurgulamak olduğunu biliyor muydunuz? Travestiler genç görünmek için, dudakların, göz ve yanaklarda doğru renkleri giymek emin olun. daha doğal bir görünüm için gidin ve uzak parlak, cesur renkler uzak durun.