Travestilerin Tatilde Yaptıkları Sağlık Hataları

Her travesti inanılmaz seyahat deneyimleri hakkında konuşuyor. Ancak, her zaman madalyonun diğer tarafı var. iyi deneyimleri bir ev sahibi ile böyle hastalığı, soygun ya da gizemli böcek sokması bile daha kötü olanlar vardır, bunu adı. Eğer hayatınıza daha güzel seyahat deneyimlerini eklemek istiyorsanız, size bir sonraki gezi sırasında bu sağlık hataları önlemek emin olun.

Gideceğiniz seyahat etmeden önce belli bir hastalığı önlemek için enjeksiyon yapılması istenirse, bunu almak emin olun. Birçok durumda, sivrisinek sokması sıtmaya yol açan ve size yolculuk sırasında karşılaşabileceği diğer birçok sağlık riskleri vardır. enjeksiyonları Reddetmek size sağlık için yapabileceğiniz en kötü şeydir. Ancak, enjeksiyon her türlü kalmadan önce doktorunuza danışın.

Bütçe travestiler için tüm sokak yemek yeme suçlu. Evet, restoran yemek daha ucuz ve lezzetli olduğunu. temiz gıda ve yemekleri öncelikli olmayan bir ülkeyi ziyaret Ancak, midenizin bu deney hayatta olmayabilir. Yerliler sokak yemek yemek ve his ve sağlıklı bir görünüm sırf hissediyorum ve aynı bakacağız anlamına gelmez. Eğer ucuz, temiz ve sağlıklı bir yemek yiyebilir yer bulmak için daha iyi bir araştırma yapın.

Sulu kalmak böylece su seçimdir, esastır. yerliler kendi musluk suyu içmek için güvenli olduğunu söyleyecektir bile, şişelenmiş su tercih etmek en iyisidir. Bu sağlıklı bir seçenek olmasa da, en azından temiz. Üzgünüm daha güvenli olması her zaman İstanbul travestileri için daha iyidir.

En çok turist sağlık sigortası almak, ama onlar bunu tüm ayrıntıları öğrenmek için başarısız. Ardından, kaza, ciddi bir yaralanma ya da hastalık durumunda, onların sağlık sigortası sigorta şirketi ile ilgisi yoktur giderleri ve genel kapsamaz çıkıyor.Sigortanızı satın almadan önce ayrıntıları bilmek.

Kit çantanızda çok yer almaz, ancak acil bir durumda hayat kurtarıcı olabilir. Her kişi kendi ilk yardım kiti oluşturmak gerekir. Eğer alerji ya da herhangi bir ciddi hastalıktan muzdarip varsa, yolculuk sırasında ne gerekebilir hapları bilmek doktorunuza danışın. Ayrıca, tüm olası sağlık risklerinin farkında olmak ziyarete gidiyoruz yer hakkında biraz araştırma yapmak.

Yalınayak yürümenin travesti vücudu için pek çok faydaları vardır. Eğer popüler bir turizm hedefini ziyaret ettiğinizde, ayakkabı giyiyor şarttır. Bir plaj ya da bir şelale olsun, her zaman sağlıklı olmak için ayakkabı giymek. Birçok hastalık ayakları ile gelip. evde yalınayak yürüme Uygulama, yurt dışında deneme yok.

Söylemeye gerek yok, henüz ellerini yıkamak için unutmak ya da yağmur ormanları veya çöl olacak, özellikle eğer, suya erişimi yok olabilir kolaydır. ellerin nerede olursanız temiz olduğundan emin olmak için birkaç yüksek kaliteli el ilaçlardan yatırım.