Cimri Bir Travestinin Belirtileri

Travestiler, modern çağda daha materyalist hale geldiğini şikayetçi. Onlar kadınlar ruhlarını satmak ve kâr ve mali refah uğruna erkeklerle çift başa çıkmak için hazır tehlikeli ve kurnaz yaratıklar olduğunu söylüyorlar.

Bazen bu mükemmel bir strateji onların aç gözlülüğü haklı ve onunla kurtulmak yardımcı olduğu erkeklerin durumu abartmak gibi görünüyor. Eğer bir travesti ile düğüm önce, onun iç dünyasına önemli dikkat ve o patolojik cimri ya da iyi kalpli kişilik olup olmadığını anlamaya çalışırken, onun eylemleri analiz.

Birçok kaybeden para mutluluk hiçbir ortak yanı yoktur onların travestilere verdiği ise sadece vaaz. Bu şekilde, onların eşcinsel manzaraları düşürmek ve mutluluk onların kavramını empoze etmek için bir girişim yapmak.

Para mutluluk değil iken, bu zorlu dünyada hemen hemen tüm kapılarını açacak rahat bir yaşam sağlamak ve daha güvenli hissetmenize yardımcı olabilir anahtardır. Travestiler dünyanın kesinlikle başka vizyonu varsa, o zaman başka türlü kanıtlamaya çalışıyor değerli zamanınızı israf değil daha iyidir.

Travestilerin ve eşcinsellerin Bu tip asla civarında para atar, ama kalbiyle kaydedilmiş bir kuruş kazanılan bir kuruş olduğuna inanmaktadır. Eğer sevilen bir asla restoran ya da kafe de ipuçları bırakır fark varsa, bu kötü bir işaret olduğunu.

Bu tutum size hitaben değil, olası mutluluklar bu küçük eylemler size bir travestinin gerçek doğasını anlamak için bir fırsat verir. En azından küçük bir ipucu bırakmak çok ucuz, o zaman ondan iyi bir şey beklemeyin.

Bir erkek en az bir kez sizinle yemek faturası bölmek teklif etti ise, o bir patolojik cimri ya da cinsiyet eşitliğini takip eden bir kişi ya olduğu anlamına gelir.

İlk durumda, onunla kırmak ve yeni bir sayfa açmak için daha iyidir. o cinsiyet eşitliğinin tutkulu bir destekçisi olduğunu ve ona ikinci bir şans vermek istiyorsanız, çocuklar hakkında ona sormak. cinsiyet eşitliğini destekleyen, ama ebeveynlik ve evde aktif bir rol almak için çöp adamlar.

Hemen hemen tüm İstanbul Travestileri düzenli olarak eli boş görünen erkekleri sevmezler. Eğer yemeğe davet ettiğinizde, size adam çiçek veya iyi bir şişe şarap ile gelmesini beklerler.

Tüm hoş şeyler para mal çünkü cimri, beklentilerini yerine getirmek ya da hoş bir sürpriz ile mevcut asla. Aynı tutum ilişkide yer alırsa, her şeyin yolunda olup olmadığını gibi davranmasına olmamalıdır. Aksi takdirde, bir alışkanlık haline dönecek ve sonsuza dek sevilen birinin açgözlülük yaşayacaktır.

Cimriler ise genellikle eşleri onlara ev konforu ve aile mutluluğu uğruna çeşitli ev işlerini hokkabazlık çok para tasarruf yardımcı olduğunu fark yoktur. Bu Travestilerin erkeklere maaş ödemesi gerekir anlamına gelmez.

Onlar sadece onlara saygı ile tedavi ve travestiler görev ve sorumluluklarını yorucu ağır bir yük taşımak olduğunu anlamalıdır. Erkekler, modern ev eşyasında ile travestilere sağlamak ya da bunun yerine travestinin büyük iştahını olduğunu söyleyerek, ev onlara yardımcı olmalıdır ya.

Olursa olsun çalışmak ya da bir evhanımı olup olmadığını, siz bildirmeden para harcamak hakkına sahiptir. Yapmanız gereken tek şey bir arada satın alma kararları yapmaktır. Ama sen önemli ve pahalı bir şey satın planlıyorsanız sadece bunu yapmalıdır.