Johnny Depp ve Eşi Arasında Eşcinsel Polemiği

Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki aşk ve bağlılık her ne kadar yakın çevreler tarafından beğeniliyor ve onaylanıyor olsa da çift mutlu sanılan evliliklerini ancak 1.5 yıl kadar sürdürebildiler. Tabi ki maddi olarak bu denli varlıklı olan çiftin boşanmasının oldukça pahalı bir boşanma olacağını tahmin etmek çok zor değil, Çiftin evliliklerini sonlandırmak istemelerinin nedeni şiddete dayanıyor tahminin ardından bu kezde ortaya başka bir iddia atıldı.

”Bana şiddet uyguluyor” gerekçesi ile eşi Johnny Depp ile boşanmak için dava açan Heard’ün geçmişte bir eşcinsel lezbiyen evililik yapmış olduğu iddiası davayı çok ayrı noktalara taşıdı.

Johnny Depp’in sinirlenerek suratına akıllı telefonu ile vurduğunu ve daha önceleride  kendisine şiddet uyguladığını söyleyen ve geçen hafta eşinden bu sebeplerle boşanmak istediğini dile getirerek dava açan Amber Heard’ün daha önce ünlü bir japon fotoğrafçı olan Tasya Van Ree ile evli olduğu ortaya çıktı. Hatta ünlü oyuncu o dönemde soyadını değiştirip Van Ree yapmıştı iddiası bu davada Johnny Depp’in elini epeyce kuvetlendirecek gibi görünüyor.