Erken Boşalma ve Çözümü

Ülkemizde her 8 erkekten birinin erken boşalma sorunu var. Fakat bu sorun sahibi kişilerden sadece yüzde 4’ü bu sorunla ilgili olarak doktora başvuruyor. Erken boşalma sorunu yaşayan bir erkeğin cinsel ilişkiyi tamamlama süresi 15-180 saniye arasında. Ortalama sex süresi ise yalnızca 4 dakika… İşte en iyi sex performansı için yapmanız gerekenler ;

Boşalmak, iyi bir his vermenin ötesinde insan sağlığı için de oldukça yararlıdır. Dr. William Hastler “Yeteri kadar seks ya da düzenli mastürbasyon yapmadıkları için penisleri dört santimetre kadar küçülen erkekler gördüm. Penis de temel olarak büyük bir kas gibidir. Eğer kullanmazsanız atrofiye uğrar ve küçülüp körelir” diyor. Doktorun bu önemli sorun için önerdiği çözüm şu şekilde: Mümkün olduğu kadar çok sex yapın. Dr. Hastler “Önemli olan penisi hergün kullanmak ve sağlıklı orgazm yaşamak” diyor.

Bulbocavernosus kası, spor yaparak geliştirebilecek bir kas değil. Toplum içinde bu kasınızı geliştirmek adına egzersiz yapmayı denerseniz, Tepkilerin ne düzeyde olacağını söylememize sanırım gerek yok. Ama şunuda kesin olarak bilmelisiniz ki bu kası mutlaka geliştirmeniz gerekiyor. Özellikle erken boşalma şikayeti olan erkekler için bu durum kaçınılmaz..

 

 

https://youtu.be/s46Lezouaac